Roger’ın Çizgi Ramblings: Yaz Tatilimi Nasıl geçirdim

Bu yazı aşağıda sunuldu:

Ana sayfa vurguları,
Röportajlar ve sütunlar

Kevin Nowlan

Roger Ash tarafından

Westfield için çalıştığımı ve çeşitli blog yayınları, röportajlar okuduğumu biliyorsunuz ve Brook, Sean ve diğerleri ile birlikte Westfield ve Westfield Web sitesi için yaptıklarını gördünüz. Ama burası çizgi romanlara katılımımın bittiği neredeyse değil. Son birkaç yıldır Twomorrows için serbest yazı yazıyorum ve bu sonbaharda Baltimore Comic-Con için panelleri programladığım için yeni bir macera aldım.

Daha sonraki bir tarihte Twomorrows’dan yaklaşan çalışmalar hakkında çok daha fazla konuşacağım – Louise Simonson, June Brigman ve Jon Bogdanove ile 38. sırada ve #39’da bir yazı olarak bir güç paketi röportajı arayın – Bu sefer Baltimore Comic-Con’a odaklanmak istiyorum.

Geçen yıl, kongre organizatörü Marc Nathan, bu yılki Baltimore Comic-Con için panelleri programlamak isteyip istemediğimi sordu. Bir süre düşündükten sonra, eğlenceli ve ilginç olacağını düşündüğüm için evet dedim. Ve eğlenceli ve yinelemeydi. Aynı zamanda bir ton işti.

Beni yanlış anlamayın, çok fazla iş olmasını bekliyordum. Ve şikayet etmiyorum, sadece bir gerçeği belirtiyorum. Bir kongre bir araya getirmenin büyük bir girişim olduğunu her zaman biliyordum, ancak bunu yapana kadar W0RK’nın ne kadar dahil olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu ve bildiğim tek şey kongrenin küçük köşemdi. Marc-Brad Tree ve Andie Trahan gibi insanlarla birlikte-Baltimore Comic-Con’u bir araya getirmek için geçiyor, zihin boggling. Sözleşmeye konuk olarak katıldığınızda, perde arkasında ne kadar geçtiğine dair hiçbir fikriniz yok ve bu olması gerektiği gibi.

Bu yıl panellere yönelik amacım, sözleşmeye katılan herhangi bir bireyin keyif alabileceği bir şeye sahip olmaktı. Başarılıp başarılı olup olmadığımdan emin değilim, ancak paneller Cumartesi günü paketlendi, bu yüzden bunu yaptığımı umuyorum. Panellerde olmayı kabul eden konuklar birlikte çalışmak müthişti. Sitede iş arkadaşlarım-Tim, David ve Kevin-işimi çok eğlenceli hale getirdi ve işleri sorunsuz bir şekilde çalıştırdı.

Comic Rewind: 70’lerin paneli (soldan sağa: Mark Waid, Walter Simonson, Len Wein, Bernie Wrightson, Chris Claremont (arkaya yaslanmış) ve Steve Englehart.)

Hafta sonu boyunca benim için çok müthiş anlar vardı, ama benim için özel olan bir tanesi çizgi roman geri dönüyordu: 70’lerin paneli. 70’lerde çizgi roman okumaya başladım ve Steve Englehart, Chris Claremont, Bernie Wrightson, Len Wein ve Walter Simonson, moderatör Mark Waid ile birlikte, o dönemin çizgi romanları hakkında konuş beni tekrar çocuk gibi hissettirdi. Harikaydı.

Her panelin özel anları vardı ve unutulmaz bir hafta sonu yapmasına yardımcı olan herkese teşekkür etmek istiyorum. Bunu gelecekte tekrar yapmayı dört gözle bekliyorum.

Şimdi bir çizgi roman oku!

Leave a Reply

Your email address will not be published.