Bizi

Bizle ilgili Bunny Drop yazarından başka bir manga, Yumi Unita tarafından Bunny Drop tarafından gerçekten hayal kırıklığına uğrayan bir dizi manga hayranını biliyorum. Serinin ilk bölümünü, yetim küçük bir kızı yetiştiren genç bir adam hakkında sevdiler, ancak serinin sonuna yaklaştığı yöne katılmadılar.

(Beğenmeme, bazıları için, Tatlılık ve Lightning gibi etkileşime giren yaşlı bir erkek/genç kıza sahip herhangi bir seri, şimdi ürpertici bir dönüş yapacağından endişe ediyor. Tavşan damlasının çok kötü bir elma olması talihsiz bir durum.)

Yedi Seas, Yumi Unita’nın İngilizce olarak geldiği başka bir manga duyurdu. Uyku cazibesi “modern bir peri masalı” olarak tanımlanır. İşte arsa açıklaması:

Lise öğrencisi Yaneko uyumayı seviyor, o kadar çok kendi anlaşmasını uyandırabiliyor. Yani, Nerim olarak bilinen bir uyku ruhu tarafından uykusundan hareket edene kadar. Yaneko, her yaştan insanlara (ve hayvanlara) rahat uyku hediyesi verdiği için günlük çalışma yolunda hayırsever ruha eşlik etmelidir. Ama sadece gerçek amacı nedir ve neden Yaneko’yu asistanı olarak seçti? Bu çarpıcı bir dostluğun başlangıcı olabilir!

Fikri seviyorum – uykudan zevk alamayan kim? -Ve bu konseptte silah gibi görünmüyor gibi görünmüyor, bu yüzden muhtemelen bu manga-ka’nın ABD hayranları arasındaki güvenilirliğini kullanacak. Uyku cazibesi 21 Kasım’da tek bir cilt için 12,99 $ ‘dan çıkacak.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook
Tumblr

İlgili Mesajlar:

Bunny Drop Volume 5 Bir önceki kitabın Rin’in büyümesinin çok fazla parlattığını düşündüyseniz, bu taksitten nefret edeceksiniz. Şimdi on yıl sonra olduğumuzu bir notla açıyor, bu yüzden Rin bir genç ve Daikichi bakıcıdan ebeveynliğe, çıkmaya hazır olup olmadığı endişe duyuyor.…

Bunny Drop Cilt 10i, bir dizi okuyucunun bu “bonus hacmine” yaklaşmış olabileceğinden şüphelenerek, tavşan damla kısa öyküleri toplayarak aynı şekilde. Bu diziyi ilk günlerde çok güzel yapan sevimli “bir çocuğu beklenmedik bir şekilde yükseltmek” masalları sunacağını umuyordum. Yapmadım…

Bunny Drop Ciltes 6-7 Cilt 5’i beğendiyseniz, Cilt 6 Rin’in bir genç olarak hikayesini sürdürüyor. Ben, zaten okumak için yeterince shojo okul hikayem var, bu yüzden hala küçük bir kızla hayatın masallarını özlüyorum. Bu duygunun nasıl doğru bir tasvir olarak yeniden yorumlanabileceğini bekliyorum…

Leave a Reply

Your email address will not be published.