Aspen Comics Mart 2017 Talepleri

Aspen Comics’teki nazik insanlar, Mart 2017’den itibaren gemiyi düzenleyen Ocak 2017 önizlemelerinde yer alan diğer ürünlerin yanı sıra çizgi roman taleplerini ve diğer ürünleri sundu.

Soulfire #1 (Cilt 6)

JT Krul – Story / Giuseppe Cafaro – Sanat / Wes Hartman – Renkler

Aspen’in prömiyeri aksiyon-macera fantezi efsanevi, yeni okuyucular için bu yeni atlama noktasında geri dönüyor!

Aspen Universe: Vahiy olaylarını takiben, Soulfire World, sihir ve inovasyonun daha önce hiç olmadığı kadar iç içe geçtiği için yeni bir duruma sahiptir! Bu arada, Soulfire’ın lütfu, Malikai ve iyi arkadaşlar artık aynı şekilde, işlerin 2211 yılında görünmedikleri gibi olmadığını bulmalı – onlardan kurtulmaya çalışan yeni ve eski – sahipler de dahil!

Süperstar sanatçısı merhum Michael Turner tarafından üretilen çok popüler dizinin yaklaşık on beşi, Aspen’in yetenekli yenilikçi ekibi tarafından bu yepyeni ruh ateşi deneyimiyle sonuçlandı! Lütfen yazar JT Krul, sanatçı Giuseppe Cafaro ve renkçi Wes Hartman’a, ziyaretçileri sihir, efsaneye ve Soulfire hakkında istediğiniz her şeye geri getirirken katılın!

Soulfire #1, 15 Mart 2017’de mağazalarda!
FC 32 sayfa 3,99 $

Fathom #2 (Cilt 6)

Blake Northcott – Story / Marco Renna – Sanat / John Starr – Renkler

Michael Turner’ın kulesi dünyasına geri dön!

Aspen Matthews, çok sayıda hayat kurtarmanın aniden kendi hayatını engellediğini öğrenir – dünyanın geri kalanı son kahramanları hakkında çok daha fazla şey keşfetmeye çalışırken. Ancak, yeni, beklenmedik ve ölümcül yollarla geri dönüşlerden gönderdiği yıkıcı tehlike!

Fathom #2, 8 Mart 2017’de mağazalarda!

FC 32 sayfa 3,99 $

Soulfire: Boyama Kitabı Özel #2

Michael Turner; V Ken Marion; Giuseppe Cafaro; Farklı – Sanat

Yeni bir Soulfire Boyama Kitabı geldi!

Michael Turner’ın Soulfire’ı Seri Geliştirici Turner’ın 60 çizimiyle dolu bu ikinci heyecan verici boyama kitabında, V. Ken Marion, Joe Benitez, Jason Fabok ve daha fazla!

Soulfire: Boyama Kitabı Özel #2, 15 Mart 2017’de mağazalarda!
B & W 64 sayfa $ 12.99

Santeria: Tanrıça Öpücük #5

David Wohl – Story / Giuseppe Cafaro – Sanat / Wes Hartman – Renkler

SANTERIA: Tanrıça öpücüğü sona eriyor!

Yönetici Asistanı Geliştiricisi: Iris, Gölge Klanının Efsanesi ve Cadı ve Fathom Sanatçısı: Kiani, yüzyıllara yayılan yeni bir hikaye geliyor, Afrika’nın eski uygarlıklarının derinliklerinde… çene düşüşü Naomi’nin sadece onu devralmakla kalmayıp aynı zamanda çağdaş dünyayı değil, aynı zamanda çağdaş dünyayı tehlikeye atması gerektiğinden, ilk cilt çok nabzın finali burada.

Santeria: Tanrıça Kiss #5, 22 Mart 2017’de mağazalarda!
FC 32 sayfa 3,99 $

Soulfire Cilt 5 TPB: Pandemonium

JT KRUL – Story / V Ken Marion – Sanat / Erick Arciniega – Renkler

Gelecekte, yenilik her yerde. Yine de, şu anda var olan daha yüksek bir güç kaynağı ve soru var – Sihir!

Dünyayı kaosun yıkıcı gücünden kurtardıktan sonra, Malikai ve iyi arkadaşları, normallik ve barış hayatına dönmeye çalışırlar. Bununla birlikte, sihir ve teknoloji arasındaki gölgelerde bir hile riski büyür, aynı zamanda bir ismi vardır – Rainier ve ayrıca grubun tüm büyüyü alma arayışındaki ölümünü garanti etmek için hiçbir şeyde durmayacak Kendi makineleri!

Vizyoner geliştirici Michael Turner’ın yanı sıra New York Times çok popüler yazar J.T. Krul, V Ken Marion ve Erick Arciniega’nın olağanüstü sanat yetenekleriyle birlikte, heyecan verici Soulfire Serisinin en son toplanan bölümü geliyor!

Soulfire Vol 5 TPB: Pandemonium, 15 Mart 2017’de mağazalarda!
FC 216 sayfa $ 19.99 TPB

Bunu Paylaş:
Paylaşmak

Reddit
Twitter

LinkedIn
Tumblr

Telgraf
Pinterest

Facebook
Cep

Naber

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

Aspen Comics Nisan 2017 Talepleri Aspen Comics’teki nazik insanlar, Nisan 2017’den itibaren Gemiye Düzenlenen Şubat 2017 önizlemelerinde yer alan çizgi roman taleplerini ve diğer ürünleri sundu.
24 Ocak 2017in “Çizgi Roman”

Aspen Comics Haziran 2017 Talepleri Aspen Comics’teki nazik insanlar, Haziran 2017’den itibaren gemi #2 (Cilt 2) Mark Roslan – Mark Roslan – Mark Roslan – Nisan 2017 önizlemelerinde yer alan diğer ürünler için çizgi roman taleplerini sundu. Tover…
19 Nisan 2017in “Çizgi Roman”

Aspen Comics Ocak 2017 Talepleri Aspen Comics’teki nazik insanlar, Ocak 2017’den itibaren Gemiye Düzenlenen Kasım 2016 önizlemelerinde yer alan çizgi roman taleplerini ve diğer ürünleri sundu. Santeria: Tanrıça Kiss #3 David Wohl – Story / GIU …
14 Ekim 2016 “Çizgi Roman”

Leave a Reply

Your email address will not be published.