9. Soru ve Murs- “Tatlı Lord” (Ücretsiz Proje!)

Bazen, Hippity Hop’u kazan Berkeley konumunun tek rutin ziyaretçisinin benim olup olmadığını sorguluyorum. Bunu sorguluyorum.

Ancak dışarıda bazı Headz olması durumunda, 9. sorunun (yapımcı olağanüstü, en iyi, bit kardeşiyle çalışması için en iyi anlaşılan) ve Murs’un (bilinen yeraltı rapçisi) üçüncü bir iş için bir araya geldiğini anlamanıza izin veriyorum. (3:16 yoksa, yeraltı hip hop sevmezsiniz). Birkaç sızıntı vardı, ancak bu resmi sürüm. Bir bağış sağlayabileceğiniz yanı sıra tamamen ücretsiz ve yasal olarak indirebilirsiniz. İkili, Niggytardust’u 6 ay önce aynı yöntemi dağıtan Saul Williams’tan bir ipucu alıyor gibi görünüyor.

Almak için buraya gidin!

Ve rap müziği konusundayken, son zamanlarda oyunun Beyaz Kralı Hip Hop’un peşinden gittiğini kontrol ettim, çünkü Eminem Dr. Dre’ye artık oyunla müzik yapmamasını söylediği iddia edildi. Parçanın gerçekten piyasaya sürülüp piyasaya sürülmediğini duymadım ve oyun, şimdi en iyi oyunculuk yapmaya odaklandığını belirterek tüm hikayeyi reddediyor. Ha? Oyunculuğa mı odaklanıyor? L.A.X. Yakında azalmak mı? Gerçekten L.A.X.’ye baktığımı belirtmeliyim, çünkü oyunun büyük bir etikette en sürekli büyük gangsta rapından birkaçını düşürdüğüne inanıyorum, ancak son karışımları yaş gösteriyor. Önündeki çok sayıda dev gibi, tükenmişlikte yaşıyor olabilir. Sanırım albüm en son çıktığında göreceğiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.