Artshock Comics Comixology ve Amazon’un Kindle Store

Medya Sürümü – Aftershock Comics, Comixology ve Amazon bugün, Aftershock Comics’in büyüyen Sinir Arduvaz, Garth Ennis, Paul Jenkins, Brian dahil olmak üzere en iyi yaratıcılardan yeni başlıklar oluşturan bir dağıtım anlaşması duyuruyor Azzarello, Marguerite Bennett, David Hine, Amanda Conner, Jimmy Palmiotti ve Justin Jordan, Comixology platformunda ve Amazon’un Kindle mağazasında satın alacaklar. Bugünkü ilk çıkış, hem Comixology hem de Kindle mağazasında bulunan Replica, Insexts, Superzero, Dreaming Eagles ve Amerikan Monster gibi çizgi romanların eklenmesini görüyor.
ArtShock’un genel yayın yönetmeni Mike Marts, “Bir yıldan daha kısa bir süre önce resmi lansmanımızdan beri, ASPERSHOCK, endüstrinin bazı ünlü yaratıcılarından bazılarının açılış başlıklarımız aracılığıyla olağanüstü bir çekiş ve beğeni yaşadı” dedi. “Büyüyen İçerik Kütüphanemizden ve Comixology ve Kindle ile bu ortaklık aracılığıyla Aftshock’un mevcut ve gelecekteki başlıklarını çok daha geniş bir kitleye sunmaktan çok memnunuz.”

Comixology’nin kurucu ortağının, “Artshock Comics’in en iyi çizgi roman yaratıcılarının orijinal başlıklarının genişleyen dizileri ile müthiş şeyler yaptığına inanıyoruz, bu yüzden bu sıcak yeni diziyi hevesli Comixology ve Kindle Comics hayranlarımızla paylaşmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. ve CEO David Steinberger. “Banliyö geriliminden ve İkinci Dünya Savaşı hava maceralarından bilimkurgu dedektif hikayelerine, Viktorya dönemi erotik korku ve daha fazlasına, Aftershock Comics’in herkesin tadını çıkarması için bir şey olduğundan emin olduğumuz son derece çeşitli çizgi romanlara sahip!”

Bugünün Comixology ve Kindle Store’daki Artshock Comics’in dijital çıkışı, 27 Ocak’ta Strayer #1 eklenmesi ile aşağıdaki tüm başlıkları görüyor:

Amerikan Monster #1
Çoğaltma #1-2
Insexts #1-2
Superzero #1-2
Dreaming Eagles #1

Kindle Store, okuyuculara ateş tabletleri, Kindle e-okuyucuları, iOS, Android ve daha fazlası dahil olmak üzere en popüler cihaz ve platformlarda milyonlarca kitaba erişim sağlar.

75’ten fazla yayıncıdan 75.000’den fazla çizgi roman, grafik roman ve manga ile Comixology, dünyadaki en geniş dijital çizgi roman seçimini kullanıyor. Comixology’nin muazzam kataloğu ve sinematik rehberli görünüm okuma deneyimi, dünya çapında çizgi roman hayranları için en iyi dijital platform haline getirir.

Aftershock Comics Hakkında
Nisan 2015’te piyasaya sürülen Artshock Comics, bağımsız bir çizgi roman yayıncının yaratıcı kenarını standart bir güç merkezinin güçlü ve deneyimiyle birleştiren bir çizgi roman şirketidir. Hem Marvel hem de D.C.’nin eski yönetici editörü olan Mike Mike Marts’ın yanı sıra, AfterShock’un yönetici ekibi şunları içerir: yayıncı Joe Pruett; CEO Jon Kramer, dünya çapında önemli üretim ve dağıtım deneyimine sahip bir keyif girişimcisi; Hollywood’daki en büyük isimlerle çalışan bir film/TV prodüksiyon ve geliştirme yöneticisi Başkan Lee Kramer; ve deneyimli bir Silikon Vadisi girişimcisi ve yatırımcı olan Yatırımcı İlişkileri Kıdemli Başkan Yardımcısı Jawad Qureshi.

Comixology hakkında
Amazon.com, Inc. iştiraki (NASDAQ: AMZN) Comixology, çizgi romanları keşfetmeyi, almayı ve okumayı her zamankinden daha eğlenceli hale getiren bulut tabanlı bir dijital çizgi roman platformu sunarak çizgi roman ve grafik roman endüstrisinde devrim yarattı. Comixology’s Rehbed View Reading Technology, çizgi roman ortamını sürükleyici ve sinematik bir deneyime dönüştürür ve Comixology’nin 2011 ve 2012 yıllarında ilk on hasılat yapan iPad uygulaması ve 2012 ve 2013 yıllarında en büyük oyun dışı iPad uygulaması olmasına yardımcı olur. 75’ten fazla yayıncıdan ve bağımsız yaratıcılardan da içeriği, gezegenin yüzündeki herkes bir çizgi roman hayranı haline gelene kadar Comixology durmayacak. Comixology New York’ta, Seattle, Los Angeles ve Paris’te operasyonlarla birlikte. Çok daha fazla bilgi için www.comixology.com’a bakın.

Amazon hakkında
Amazon.com Temmuz 1995’te Dünya Büyük Web’de açıldı. Şirket dört prensip tarafından yönlendiriliyor: rakip odağı yerine müşteri takıntısı, buluş tutkusu, operasyonel mükemmelliğe bağlılık ve uzun vadeli düşünme. Müşteri incelemeleri, 1 tıklama alışverişi, bireysel öneriler, asal, Amazon tarafından yerine getirilmesi, AWS, Kindle Direct Publishing, Kindle, Fire Tablets, Fire TV, Amazon Echo ve Alexa, Amazon’un öncülük ettiği ürün ve hizmetlerden bazılarıdır. Çok daha fazla bilgi için www.amazon.com/about’a bakın.

Bunu Paylaş:
Paylaşmak

Reddit
Twitter

LinkedIn
Tumblr

Telgraf
Pinterest

Facebook
Cep

Naber

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

Amerikan mitolojisi Comixology ve Amazon’un Kindle Storemedia sürümü üzerine çıkış yapıyor – Amerikan Mitolojisi, Comixology ve Amazon bugün Amerikan Mitolojisinin Comixology platformunda ve Amazon’un Kindle mağazasında orijinal ve lisanslı başlıklar kütüphanesini satmak için bir dağıtım anlaşması duyurdu. “Biz mutluyuz …
8 Nisan 2016 “Çizgi Roman”

Amazon’un Kindle Store ve Comixology İlk Black Mask Titlesmedia Sürümü – Yeni Yornull

Leave a Reply

Your email address will not be published.